Nicio surpriza in etapa secunda la fotbalul din Bezirksliga feminina Bodensee
![](http://sportmacsimsiemotie.ro/storage/photos/1294/img-0105.jpg)
Iata ca si fotbalul fetelor din Bezirksliga Bodensee intra in normalitate, chiar daca jocurile mai sunt inca imprastiate pe zile... Etapa secunda a debutat cu un joc la mijlocul saptamanii trecute, a continuat cu unul in prima zi a week end-ului si s-a incheiat cu cele trei jocuri ramase in ziua de duminica. Ce s-a intamplat pe cele 5 stadioane, in randurile care urmeaza...
Miercuri 20 septembrie
TSV Schlachters - SV Maierhöfen/Grünenbach 0-4
Vineri 22 septembrie
SGM Fronreute - SG Unterzeil-R. / TSV Aitrach / SV Tannheim II 3-1
Duminica 24 septembrie
SV Maierhöfen/Grünenbach - SV Achberg 2-1
SV Kressbronn - FC Scheidegg 2-1
SV Beuren/Isny - SV Baindt 12-0
Din etapa a III-a, se joaca partidele:
SG Unterzeil-R. / TSV Aitrach / SV Tannheim - SV Beuren/Isny
SV Kressbronn - SGM Fronreute
SV Baindt - SG Bad Waldsee
SG Unterzeil-R. / TSV Aitrach / SV Tannheim II - SV Beuren/Isny
Dan-Aliosa Ulici
ATENȚIONARE! * Articolele de pe acest site sunt proprietatea autorului sportmacsimsiemotie.ro și sunt protejate de Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor și drepturile conexe. Conținutul fiecărui articol poate fi preluat în limita a 500 de caractere, cu citarea sursei și inserarea vizibilă a link-ului către articolul respectiv. În caz contrar, autorul textului preluat fără respectarea condițiilor se va adresa instanțelor de judecată. Vă mulțumim pentru înțelegere.
0 comentarii